חדרי שינה

עם השנים מסתמנת מגמה מבורכת בעולם חדרי השינה בארץ. חדרי שינה אינם עוד חדר נוסף בבית, אלא עולם ומלואו. בבתים רבים בארץ חדרי שינה תופסים מקום נכבד בנפח בשטח הבית, וכן גם בתקציב הכספי המושקע לעיצוב וריהוט החדר. אז מה כל כך מיוחד בחדרי שינה, ומדוע יש לייחס להם חשיבות כה רבה? ובכן, חדרי שינה הנם חדרים גדולים מטבעם. הרבה משפחות בוחרות דווקא את החדר הגדול בבית כחדר השינה הזוגי של ההורים, ועבור בנם הבכור חדר מרווח. גודל חדרי שינה רבים תלוי בחפצים והרהיטים המאוכלסים בתוך חלל החדר. מדובר במיטות, ספריות, שידות, ארונות, כונניות ומדפים התופסים שטחים נרחבים.

  
על כן, חדרי שינה אמורים להיות גדולים מלכתחילה. ומה אנו צריכים להסיק מכך? ובכן, גודל חדרי השינה מצדיקים את ההשקעה הכספית וחשיבה מעמיקה על עיצוב. מכיוון שמדובר בשטחים גדולים בבית, יש לתת חשיבות לעיצוב ולמראה שלהם. חישבו כמה עגום זה לראות חלל עצום לא מרוהט ולא מקושט. חדרי שינה צריכים לקבל את מירב תשומת הלב בנושאים אלו, ולא רק בגלל גודלם. מדובר בחדרים בהם אנו מבקרים כל יום, ולכן חשוב שהסביבה שאליה נגיע תהיה נעימה ונוחה לנו. כעת גם תדירות הביקורים בחדרי השינה מצדיקים את ההשקעה הכספית והזמן לחשיבה יצירתית ועיצוב מקורי. אך חלילה לנו להתבלבל.

לא צריך להגזים או להיסחף בהוצאות כספיות בכל הנוגע לעיצוב חדרי שינה . לפעמים תקציב סביר יכול לעשות את העבודה בצורה מושלמת. מומלץ מאוד לבחון אפשרויות עיצוב, לבחור צבעים שאנו אוהבים, להתייעץ עם מעצבי פנים או אפילו חברים שכבר עיצבו חדרי שינה משל עצמם. עם זמן, מחשבה ותקציב כספי שקול, תוכלו להגיע לתוצאה סופית מעניינת – חדרי שינה מעוצבים ויפים אך ורק בשבילכם.