מזנונים

מזנונים

בהמון בתים ישנם מזנונים, בדרך כלל מזנונים נמצאים בסלון של הבית, אך ישנם כאלה שבוחרים למקם אותם קצת אחרת או קרוב ולא בדיוק בסלון ממש, אבל זה תלוי בשימוש שלו. ישנם כאלה שרוצים מזנון כדי להעמיד עליו טלוויזיה ולשים בו דברים במגירות ובמקומות בהם אפשר לאחסן בו, שיהיה מקום לממיר לדי וי די ולכל מה שאנו צריכים. ישנם כאלה שהטלוויזיה תלויה על הקיר אבל הם בכל זאת רוצים מזנונים כי הם זקוקים למקום לאחסן דברים מסוימים בו, וישנם כאלה שאין להם מזנון גם כי הבית קטן ולא מאפשר וגם כי אין להם כל כך הרבה חפצים ופריטים לאחסן בו, כמובן שאותם אנשים היו רוצים בית גדול יותר גם כדי שיוכלו לשים בו רהיטים אחרים וגם בשביל המרחב ושתמיד עדיף גדול יותר.

  
 

 

מזנונים הם בהחלט רהיט חשוב שמוסיף המון למראה הסלון, ישנם סוגים רבים של מזנונים ואנו נצטרך להתאים אותם בהתאם לסלון, למראה שלו ולשאר הרהיטים בו אם רכשנו כבר. ישנם כאלה שאוהבים מזנון מעץ בצבע אגוז או עץ דובדבן וכד', ישנם אחרים שמעדיפים מזנון שכולו לבן ובכלל לא נראה או דומה למשהו שקשור לעץ. עניין של טעם אישי מאוד מכריע בנושא של מזנונים, ישנם כאלה שאוהבים מזנון נמוך אחרים מעדיפים אותו יותר גבוה, ישנם כאלה שרוצים ארוך ועם דלתות וכאלה שיסתפקו במשהו קטן של לא יותר משתי דלתות ומגירה. אנו צריכים לדעת מראש כמה יש לנו לאחסן במזנון, מה אנו רוצים להכניס בו ולפי זה לדעת איזה סוג של מזנון יספיק לנו. 

מזנון שיהיה גדול מידי או רחב מידי לא משנה כמה יפה הוא יהיה, ייראה כמו נטע זר בסלון שלנו כיוון שייראה לא קשור הוא מעמיס על החדר הזה שנקרא סלון. מזנון יפה הוא מזנון שמשתלב עם הסגנון ועם הצבעים בסלון, הוא כזה שבגודל מתאים שנראה שמקומו הוא שם בדיוק בסלון שלנו. כדאי לנו לבדוק בכל מיני מקומות, לראות סגנונות אפשר אפילו באינטרנט אם אנו לא כאלה שיכולים להתרוצץ יותר מידי ואם ראינו משהו מעניין או כמה דגמים מעניינים אנו יכולים ללכת לתצוגות או לחנויות ולבדוק. ישנם המון חנויות שעושות מבצעים על הרהיטים שהם מוכרות ולכן אנו יכולים למצוא מזנון במחיר טוב שלא חשבנו שנקנה לפני כן.

מזנון סך הכל הוא רהיט חשוב בסלון והוא משמש אותנו רבות גם אם לפעמים נדמה לנו שלא כל כך, כי אנו פחות פותחים אותו או לוקחים ממנו דברים אבל הוא בהחלט חשוב, ישנם דברים שאין לנו איפה לשים, שאין לנו חדר או מחסן או בוידם או אפילו שידה לא רצויה שאפשר לדחוף בה דברים ולכן אנו חייבים משהו שיעזור לנו באחסון, בנוסף לזה שהמזנון יהפוך את הסלון ליפה יותר, מושקע יותר, בעל מראה יותר רציני קצת אולי. ישנם המון אנשים שמעבר למזנונים רוכשים גם בר שזה תוספת למזנון, שם הם יכולים לשים משקאות חריפים וכוסות שמתאימות למשקאות הללו, אפשר לשים בו המון דברים וזה גם משהו שמוסיף ליופי של הסלון.